تبلیغات
تبلیغات

آموزش خیاطی و دوخت یقه همراه با تزئین شلوار لی

۰

 

 

ایجاد تغییرات مناسب در لباس  کودکان و دوچندان شدن زیبایی یقه ای که بسیار معمولی و ساده بود شما هم می توانید باتغییراتی اندک لباس و یقه آن را زیبا کنید در ادامه با ما باشید 

آموزش خیاطی ساده و روان

گاهی اوقات لباس های کودکتان یقه هایی ساده دارند که شاید از نظر شما خیلی معمولی به نظر برسد با یک تغییر کوچک می توانید یقه ای ساده را به یقه ای شیک و دخترانه تبدیل کنید که در این صورت هم لباس طرح جدیدی پیدا می کند و از سادگی خارج می شود و هم شما نیز می توانید با الگو بر داری از این مدل یقه با استفاده از خلاقیت خود مدل های مشابه از یقه های فوق العاده را برای کودکتان و نیز خودتان طراحی کنید و بدوزید .

 

 

 

یک پارچه ی معمولی در رنگی نزدیک به لباس مورد نظرتان انتخاب کنید و با آماده کردن وسایل خیاطی و یک چسب می توانیم آموزش را شروع کنیم. این مدل یقه حالت پاپیونی داشته و بسیار ساده است . با استفاده از تصاویر پارچه را مشابه الگوی زیر برش بزنید و سپس هرکدام از اجزای الگو را طبق تصویر در کنار یکدیگر قرار دهید تا در نهایت به یک مدل یقه فانتزی دخترانه برسید و می توانید این یقه را بر روی یقه ی لباس های ساده کودک بدوزید .

1

2

3

4


 

چگونگی تزئین شلوار جین ساده و روان

 

 با تغییری در لباس ها آن ها را به لباس هایی جدید تبدیل کنید . در واقع این کار آن طور که فکر می کنید سخت نیست و فقط با استفاده از کمی خلاقیت و آشنایی ابتدایی با خیاطی می توانید تغییراتی دلخواه را در لباس هایتان ایجاد کنید . در این مطلب یکی از نمونه های تغییر مدل لباس را برایتان آورده ایم که به شیوه ای فوق العاده آسان یک شلوار جین ساده را به یک شلوار جین طرح دار تبدیل می کنیم تا با الگو برداری از این مدل و به کار گیری خلاقیتتان مدل هایی از این قبیل ایجاد کنید .

ابتدا تکه هایی از پارچه های طرح دار را انتخاب کنید و آن ها را به اندازه های نامساوی برش بزنید .

hou7730

توجه داشته باشید می بایست حاشیه تکه پارچه های طرح دار را دور دوزی کنید .

hou7731

سپس هر کدام از تکه پارچه های طرحدار را در جایی از شلوار جین بدوزید . البته طرح های پیشنهادی خود را قبل از دوختن روی شلوار امتحان کنید .

hou7732

نتیجه کار یک شلوار جین با مدلی متفاوت خواهد بود . می توانید این کار را علاوه بر شلوار جین روی لباس های دیگر نیز امتحان کنید .

hou7733

 

با آموزش خیاطی ساده و روان تجربیات خود را در خیاطی زیاد کنید

+ نوشته شده توسط مدیر در ، ۱۳۳ بازدید ، بدون دیدگاه
موضوعات: دوخت یقه
برچسب‌ها: دوخت یقه، آموزش خیاطی گام به گام، آخش خیاطی و تزیین، شلوار لی، دوخت شلوار
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر
نظرات اخیر برای نوشته‌ها